Роздуми російського боксера в токійській академії Тамагава

Обкладинка
Обкладинка

Що буде, якщо в японського школяра майбутнього потрапить Валерій Попенченко? Чемпіон світу та Олімпійських Ігор з боксу, який мав ступінь доктора технічних наук із закритої тематики?

Потрапить у тіло російського хлопця, усиновленого фінансистом-японцем, вершки суспільства. Щоправда, є тонкість: батько – фінансист не держкомпанії, а якудзи.

І школа з гучною назвою Академія, до речі, теж сповнена сюрпризів. Співучні, які намагаються булить за інерцією небідного гайдзіна, несподівано виявлять на його місці олімпійського чемпіона-боксера. Викладач математики, який тримав блондина за недоумка, програє йому наукову дискусію.

І що далі? Після того, як між кланами якудзи, держкорпораціями, поліцією Токіо і китайськими партнерами почнеться різанина на все місто? А у старшокласника, який різко змінився, виявиться прийомна сестра – не по крові, а за документами? На відміну від росіянина – чистокровна японка зовні… тс-с-с, з нею теж не все так просто, розбиратися і розбиратися

Паспорт книжки
Автор Семен Афанасьєв
Назва циклу Роздуми російського боксера в токійській академії Тамагава
Жанри #фентезі,
#попаданці,
#бояр-аніме,
#гарем
Обсяг 7 книжок
Мова москальська

Отже, великий радянський боксер, чемпіон Олімпійських ігор, доктор наук, інженер, виграв одного разу у самого Карпова… Його вбивають (подробиці не розкриваються) і він потрапляє в тіло підлітка в іншому світі… У техномагічний… Та що я розпинаюся?! Типовий бояръ-аніме японського штибу. Як у Метельського, тільки веселіше. Пацан-реципієнт — усиновлений і росіянин. Його усиновив якийсь місцевий якудза. І пацана в школі всі гноблять. Навіть у момент перенесення боксера в тіло хлопця, він мав брати участь у поєдинку проти місцевого альфача-каратиста. Ну і… Розібрав його боксер як кит камбалу. Тому що наш бокс — самий бокс у світі!

А ще з того часу на нашого героя почали звертати увагу дівчини. На шию кидаються. Сексу з ним хочуть. Їсти не можуть, так його хочуть. І однокласниці. І порнозірка національного масштабу. І піар-менеджер — сексбомба, на яку всі мужики концерну задивляються — теж його хоче. Але він — русо туристо, обліко морале! Він у повоєнному Ташкенті виріс. Він у радянській армії служив! Не може він дозволити собі вставити в живу жінку цю штуку, якщо не вони не одружені! Щоправда, автор лукавить, оскільки герой дозволив собі розслабитися в компанії європейських студенток, а отже, або герой — лицемірний, або автор випадково дозволив герою проявити людські риси, а не уподібнюватися роботу.

Загалом, легка, весела, місцями смішна книжка. Типова для свого жанру. Сюжет доволі невигадливий, але водночас — подекуди навіть притримує злегка в напрузі.

Секс — в наявності. Правда трохи засмучує дитячий лексикон статевих відносин. І якась дивна цензура лайки. Слова на кшталт піздець та хуй — маскуються, хуєта — ні. Але то таке.

Цикл завершено й складається з 7 книжок. Перечитувати скоріше за все — буду. Томи — номерні і перераховувати їх тут — сенсу немає.

Мої рейтинги
Сюжет ★★☆☆☆
Читабельність ★★☆☆☆
Любок ★★☆☆☆
Графоманство ★★★★☆